Tohle si zamilujete: Dvoulůžková postel z borovicového dřeva s roštem v přírodní barvě 140x200 cm Japan – Karup Design značky Karup Design ve slevě 17 998 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Dvoulůžková postel z borovicového dřeva s roštem v přírodní barvě 140x200 cm Japan – Karup Design kvalitní značky Karup Design - tento artikl čeká na vás extra výhodně za 18298 Kč. Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.
Dvoulůžková postel z borovicového dřeva s roštem v přírodní barvě 140x200 cm Japan – Karup Design populárního výrobce Karup Design - toto zboží zakoupíte v právě probíhající akci za 18298 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Úspora a spokojenost z nákupu, záleží nám na vaší spokojenosti.
Čistý a jednoduchý dřevěný rám postele Japan se hodí jak do moderních prostorů, tak například na chatu. Mějte na paměti, že barva konstrukce není záměrně plně krycí, ale z bližšího pohledu jemně prosvítá přírodní dřevo.
Součástí je i futonová matrace Basic od stejné značky. Od japonských futonů se sice liší ve vyšší hustotě a tloušťce, ale stále si zachovává jejich charakteristické vlastnosti. Zaujmout vás může především tloušťkou 11 cm a výplní z bavlny a PU pěny. Nabízí tak středně tvrdý až tvrdý komfort spánku. Bavlna se přizpůsobí tvaru vašeho těla a pěnové jádro izoluje drobné pohyby. Aby matrace zůstala čistá a prodloužila se její životnost, doporučujeme vám používat prostěradlo.
Další informace k produktu: Dvoulůžková postel z borovicového dřeva s roštem v přírodní barvě 140x200 cm Japan – Karup Design